Katalog dilu
Pokud jste zapomněli heslo klikněte zde
Na Váš email, Vám zašleme nově vygenerované heslo

Nabídka kategorii

Kontaktní informace

PM-AUTODILY.cz

+420 776 206 306
facebook Rs-tuning.cz
Novinka
Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz 190 W201 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz 190 W201 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Zadní ramena / sada zadních ramen TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035, 2103509999, TRW JTC922, TRW JTC923

Kód zboží
MS36793
Výrobce
Master Sport Germany
Dostupnost
skladem
Cena bez DPH
2 185(89 EUR)
Cena s DPH
2 644(107 EUR)

Popis produktu

Informace k produktu: ramena zadní nápravy / zadní vzpěry / homologace TUV

Sada obsahuje:

 - 8x vzpěra  

Výskyt produktu:

MERCEDES-BENZ 190 (W201) 1982 - 1993
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022) 1996 M 102.921 66kw 1982-10 1984-10
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) 1996 M 102.924 77kw 1984-09 1990-05
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) 1996 M 102.924 75kw 1986-01 1990-05
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 1997 OM 601.911 53kw 1983-08 1989-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 1997 OM 601.911 55kw 1989-08 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 2497 OM 602.911 66kw 1985-04 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 2497 OM 602.911 69kw 1989-08 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018) 1797 M 102.910 80kw 1990-04 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 1996 93 kw 1982-10 1993-06
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 1996 M 102.962 87kw 1985-01 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) 1996 M 102.961/M 102.962 90kw 1982-10 1993-06
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) 1996 M 102.961/M 102.962 83kw 1985-02 1986-12
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) 1996 M 102.962 85kw 1985-02 1986-12
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 2298 M 102.985 97kw 1986-09 1991-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) 2298 M 102.985 100kw 1986-10 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 2298 M 102.983 125kw 1985-09 1987-12
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 2298 M 102.983 130kw 1985-09 1988-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) 2298 M 102.983 136kw 1984-04 1987-01
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 2498 M 102.990 150kw 1988-09 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 2498 M 102.991 143kw 1989-03 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 2597 M 103.942 122kw 1986-09 1989-12
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029) 2597 M 103.942 118kw 1986-09 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E Evolution II 2.5 2498 M 102.992 173kw 1990-05 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 2497 OM 602.961 90kw 1988-02 1993-08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 2497 OM 602.961 93kw 1988-02 1993-08
OEM kódy:

 TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035,

A.B.S. 210599
A.B.S. 210769
A.B.S. 210773
A.B.S. 210774
ALANKO 340060
ALANKO 340061
ALANKO 340125
ALANKO 340146
DEEZA MB-H116
DEEZA MB-H117
DEEZA MB-H118
DEEZA MB-H227
DELPHI TC1600KIT
DELPHI TC2033
DELPHI TC2034
DELPHI TC2035
DITAS A1-3758
DITAS A2-3405
DITAS DSR1143
FEBI BILSTEIN 02098
FEBI BILSTEIN 02099
FEBI BILSTEIN 02109
FEBI BILSTEIN 02110
FEBI BILSTEIN 05218
FEBI BILSTEIN 06230
FEBI BILSTEIN 10093
FEBI BILSTEIN 17265
FEBI BILSTEIN 17266
FEBI BILSTEIN 17267
FEBI BILSTEIN 33353
FEBI BILSTEIN 33354
FORMPART 1909009
FORMPART 1909010
FORMPART 1909011
FRAP 2303
FRAP 2304
FRAP 2305
FRAP 2306
FRAP 2338
FRAP 2339
JP GROUP 1350200609
JP GROUP 1350200709
JP GROUP 1350200809
KAGER 87-0494
KAMOKA 9949460
KRAFT AUTOMOTIVE 4301020
KRAFT AUTOMOTIVE 4301070
KRAFT AUTOMOTIVE 4301090
KRAFT AUTOMOTIVE 4301100
METZGER 58048719
METZGER 88048719
MEYLE 014 035 0017
MEYLE 014 035 0017/SK
MONROE L23617
MOOG ME-DS-0793
MOOG ME-DS-6300
MOOG ME-TC-0640
MOOG ME-TC-0728
MOOG ME-TC-0731
MOOG ME-TC-0732
MS 10746-PCS-MS
MS 10750-PCS-MS
MS 10977-PCS-MS
MS 20731-PCS-MS
QUINTON HAZELL QSJ1214S
RIW ME5005
RIW ME9003
RIW ME9004
SWAG 10 72 0027
SWAG 10 72 0028
SWAG 10 72 0029
SWAG 10 72 0030
SWAG 10 73 0007
SWAG 10 79 0049
SWAG 10 79 0071
SWAG 10 79 0072
SWAG 10 79 0091
SWAG 10 91 7266
SWAG 10 93 3353
SWAG 10 93 3354
TRISCAN 8500 23617
TRW JTC922
TRW JTC923 
 
Informace k objednávce:
 
Pro kontrolu správného dílu uveďte prosím do poznámky informace o vozidlu, ve kterém bude náhradní díl použit - značka, model, rok výroby vozidla, obsah a výkon motoru, popřípadě i kód motoru (nepovinný údaj)

Máte dotaz k produktu, potřebujete poradit ?

Váš email
Váš telefon
Váš vzkaz
Opište kod