Katalog dilu
Pokud jste zapomněli heslo klikněte zde
Na Váš email, Vám zašleme nově vygenerované heslo

Nabídka kategorii

Kontaktní informace

PM-AUTODILY.cz

+420 776 206 306
facebook Rs-tuning.cz
Novinka
Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz E-Class A124 C124 S124 W124 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz E-Class A124 C124 S124 W124 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Zadní ramena / sada zadních ramen TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035, 2103509999, TRW JTC922, TRW JTC923

Kód zboží
MS36793
Výrobce
Master Sport Germany
Dostupnost
skladem
Cena bez DPH
2 185(89 EUR)
Cena s DPH
2 644(107 EUR)

Popis produktu

Informace k produktu: ramena zadní nápravy / zadní vzpěry / homologace TUV

Sada obsahuje:

 - 8x vzpěra  

Výskyt produktu:

MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 200 1996 M 102.922 77kw 1986-01 1990-05
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 200 (124.020) 1996 M 102.922 80kw 1985-12 1990-05
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 200 (124.020) 1996 M 102.922 75kw 1986-01 1990-05
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 220 E (124.022) 2199 M 111.960 110kw 1992-10 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 230 E (124.023) 2298 M 102.982 97kw 1984-12 1992-03
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 230 E (124.023) 2298 M 102.982 100kw 1985-01 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 230 E (124.023) KAT 2298 M 102.982 97kw 1989-06 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 250 Turbo-D (124.128) 2497 OM 602.962 93kw 1988-09 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 260 E (124.026) 2597 M 103.940 122kw 1985-09 1989-12
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 260 E (124.026) 2597 M 103.940 118kw 1985-09 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 260 E 4-matic (124.226) 2597 M 103.943 118kw 1986-09 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 D (124.130) 2996 OM 603.912 80kw 1984-12 1989-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 D (124.130) 2996 OM 603.912 83kw 1989-08 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 D (124.130) 2996 OM 603.912 81kw 1990-06 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 D 4-matic (124.330) 2996 OM 603.913 80kw 1986-09 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 D 4-matic (124.330) 2996 OM 603.913 83kw 1989-08 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 E 2960 M 103.980 138kw 1985-01 1985-12
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 E 2960 M 103.983 138kw 1985-06 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 E (124.030) 2960 M 103.983 132kw 1985-08 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 E 4-matic 2960 M 103.983 138kw 1986-09 1992-02
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 E-24 (124.031)2960 M 104.980 162kw 1988-09 1992-08
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 Turbo-D (124.133) 2996 OM 603.960/OM 603.963 105kw 1986-09 1988-09
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 Turbo-D (124.133) 2996 OM 603.960 108kw 1988-09 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 OM 603.960/OM 603.963 105kw 1986-09 1988-09
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 OM 603.963 108kw 1988-01 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 400 E 4.2 (124.034) 4196 M 119.975 205kw 1992-10 1993-06
MERCEDES-BENZ Stufenheck (W124) 500 E (124.036) 4973 M 119.974 240kw 1991-01 1993-06

MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 T (124.080) 1996 M 102.922 80kw 1985-09 1989-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 T (124.080) 1996 M 102.922 77kw 1986-01 1990-05
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 T D (124.180) 1997 OM 601.912 53kw 1985-09 1991-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 T D (124.180) 1997 OM 601.912 55kw 1988-09 1991-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 TE (124.079) 1998 M 111.940 100kw 1992-10 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 200 TE (124.081) 1996 M 102.963 87kw 1988-09 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 230 TE (124.083) 2298 M 102.982 97kw 1985-09 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 230 TE (124.083) 2298 M 102.982 100kw 1985-09 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 230 TE (124.083) KAT 2298 M 102.982 97kw 1989-06 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 250 T D (124.185) 2497 OM 602.912 66kw 1985-09 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 250 T D (124.185) 2497 OM 602.912 69kw 1989-01 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 260 TE FGST. 2597 M 103.940 122 kw1985-09 1989-12
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 260 TE FGST. 2597 M 103.940 118 kw1989-09 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 280 TE (124.088) 2799 M 104.942 145kw 1992-10 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T D (124.190) 2996 OM 603.912 80kw 1986-09 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T D (124.190) 2996 OM 603.912 81kw 1989-01 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T D (124.190) 2996 OM 603.912 83kw 1989-01 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T Turbo-D 2996 OM 603.963 105kw 1986-09 1989-01
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 2996 OM 603.963 105kw 1986-09 1989-01
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 2996 OM 603.960 108kw 1989-01 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 TE (124.090) 2960 M 103.983 138kw 1986-01 1989-12
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 TE (124.090) 2960 M 103.983 132kw 1986-01 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 TE 4-matic (124.290) 2960 M 103.983 138kw 1986-09 1989-12
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 TE 4-matic (124.290) 2960 M 103.985 132kw 1986-09 1993-06
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 300 TE-24 (124.091) 2960 M 104.980 162kw 1989-09 1992-08
MERCEDES-BENZ KOMBI Kombi (S124) 320 TE (124.092) 3199 M 104.992 162kw 1992-10 1993-06
 
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 220 CE (124.042) 2199 M 111.960 110kw 1992-10 1993-05
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) 2298 M 102.982 97kw 1987-03 1992-12
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) 2298 M 102.982 100kw 1987-03 1992-12
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) KAT 2298 M 102.982 97kw 1989-06 1992-12
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 300 CE 2960 M 103.983 138kw 1987-03 1989-12
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 300 CE (124.050) 2960 M 103.983 132kw 1987-03 1993-05
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 300 CE-24 (124.051) 2960 M 104.980 162kw 1989-09 1992-12
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 320 CE (124.052) 3199 M 104.992 162kw 1992-10 1993-05
 
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 (124.019) 1998 M 111.940 100kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 220 (124.022) 2199 M 111.960 110kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) 1997 OM 601.912 55kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 2497 OM 602.962 93kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.028) 2799 M 104.942 145kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 long (124.029) 2799 M 104.942 142kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 4-matic (124.230) 2960 M 103.985 132kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 D (124.131) 2996 OM 606.910 100kw 1993-07 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) 2996 OM 603.960 108kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 OM 603.963 108kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) 3199 M 104.992 162kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 420 (124.034) 4196 M 119.975 205kw 1993-06 1995-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 500 (124.036) 4973 M 119.974 235kw 1993-06 1995-06
 
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 200 T (124.079) 1998 M 111.940 100kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 220 T (124.082) 2199 M 111.960 110kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 250 T D (124.186) 2497 OM 605.911 83kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 250 Turbo D 2497 OM 602.962 93kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 280 T (124.088) 2799 M 104.942 142kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 280 T (124.088) 2799 M 104.942 145kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 300 T 4-matic (124.290) 2960 M 103.985 132kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 300 T D (124.191) 2996 OM 606.910 100kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) 2996 OM 603.960 108kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 2996 OM 603.963 108kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 300 TE-24 AMG (124.091) 2960 M 104.980 162kw 1993-06 1996-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kombi (S124) E 320 T (124.092) 3199 M 104.992 162kw 1993-06 1996-06
 
MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C124) E 200 (124.040) 1998 M 111.940 100kw 1993-06 1997-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C124) E 220 (124.042) 2199 M 111.960 110kw 1993-06 1997-06
MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C124) E 320 (124.052) 3199 M 104.992 162kw 1993-06 1997-06
 
MERCEDES-BENZ E-CLASS Cabriolet (A124) E 200 (124.060) 1998 M 111.940 100kw 1993-06 1998-03
MERCEDES-BENZ E-CLASS Cabriolet (A124) E 220 (124.062) 2199 M 111.960 110kw 1993-06 1998-03
MERCEDES-BENZ E-CLASS Cabriolet (A124) E 320 (124.066) 3199 M 104.992/M 104.995 162kw 1993-06 1998-03
 
MERCEDES-BENZ CABRIOLET (A124) 300 CE-24 (124.061) 2960 M 104.980 162kw 1992-04 1993-06
 
OEM kódy:

 TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035,

A.B.S. 210599
A.B.S. 210769
A.B.S. 210773
A.B.S. 210774
ALANKO 340060
ALANKO 340061
ALANKO 340125
ALANKO 340146
DEEZA MB-H116
DEEZA MB-H117
DEEZA MB-H118
DEEZA MB-H227
DELPHI TC1600KIT
DELPHI TC2033
DELPHI TC2034
DELPHI TC2035
DITAS A1-3758
DITAS A2-3405
DITAS DSR1143
FEBI BILSTEIN 02098
FEBI BILSTEIN 02099
FEBI BILSTEIN 02109
FEBI BILSTEIN 02110
FEBI BILSTEIN 05218
FEBI BILSTEIN 06230
FEBI BILSTEIN 10093
FEBI BILSTEIN 17265
FEBI BILSTEIN 17266
FEBI BILSTEIN 17267
FEBI BILSTEIN 33353
FEBI BILSTEIN 33354
FORMPART 1909009
FORMPART 1909010
FORMPART 1909011
FRAP 2303
FRAP 2304
FRAP 2305
FRAP 2306
FRAP 2338
FRAP 2339
JP GROUP 1350200609
JP GROUP 1350200709
JP GROUP 1350200809
KAGER 87-0494
KAMOKA 9949460
KRAFT AUTOMOTIVE 4301020
KRAFT AUTOMOTIVE 4301070
KRAFT AUTOMOTIVE 4301090
KRAFT AUTOMOTIVE 4301100
METZGER 58048719
METZGER 88048719
MEYLE 014 035 0017
MEYLE 014 035 0017/SK
MONROE L23617
MOOG ME-DS-0793
MOOG ME-DS-6300
MOOG ME-TC-0640
MOOG ME-TC-0728
MOOG ME-TC-0731
MOOG ME-TC-0732
MS 10746-PCS-MS
MS 10750-PCS-MS
MS 10977-PCS-MS
MS 20731-PCS-MS
QUINTON HAZELL QSJ1214S
RIW ME5005
RIW ME9003
RIW ME9004
SWAG 10 72 0027
SWAG 10 72 0028
SWAG 10 72 0029
SWAG 10 72 0030
SWAG 10 73 0007
SWAG 10 79 0049
SWAG 10 79 0071
SWAG 10 79 0072
SWAG 10 79 0091
SWAG 10 91 7266
SWAG 10 93 3353
SWAG 10 93 3354
TRISCAN 8500 23617
TRW JTC922
TRW JTC923 
 
Informace k objednávce:
 
Pro kontrolu správného dílu uveďte prosím do poznámky informace o vozidlu, ve kterém bude náhradní díl použit - značka, model, rok výroby vozidla, obsah a výkon motoru, popřípadě i kód motoru (nepovinný údaj)

Máte dotaz k produktu, potřebujete poradit ?

Váš email
Váš telefon
Váš vzkaz
Opište kod