Katalog dilu
Pokud jste zapomněli heslo klikněte zde
Na Váš email, Vám zašleme nově vygenerované heslo

Nabídka kategorii

Kontaktní informace

PM-AUTODILY.cz

+420 776 206 306
facebook Rs-tuning.cz
Novinka
Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz SLK R170 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Sada zadních ramen / opravná sada / KIT TC1600KIT Mercedes Benz SLK R170 2103509999 TC389 TC2033 TC2034 TC2035

Zadní ramena / sada zadních ramen TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035, 2103509999, TRW JTC922, TRW JTC923

Kód zboží
MS36793
Výrobce
Master Sport Germany
Dostupnost
skladem
Cena bez DPH
2 185(89 EUR)
Cena s DPH
2 644(107 EUR)

Popis produktu

Informace k produktu: ramena zadní nápravy / zadní vzpěry / homologace TUV

Sada obsahuje:

 - 8x vzpěra  

Výskyt produktu:

MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 1998 M 111.946 100kw 1996-09 2000-03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 1998 M 111.958 120kw 2000-03 2004-04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 1998 M 111.943 141kw 1996-10 2000-03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 2295 M 111.973 142kw 1996-09 2000-03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 2295 M 111.983 145kw 2000-03 2004-04
 
OEM kódy:

 TC1600KIT, TC389, TC2033, TC2034, TC2035,

A.B.S. 210599
A.B.S. 210769
A.B.S. 210773
A.B.S. 210774
ALANKO 340060
ALANKO 340061
ALANKO 340125
ALANKO 340146
DEEZA MB-H116
DEEZA MB-H117
DEEZA MB-H118
DEEZA MB-H227
DELPHI TC1600KIT
DELPHI TC2033
DELPHI TC2034
DELPHI TC2035
DITAS A1-3758
DITAS A2-3405
DITAS DSR1143
FEBI BILSTEIN 02098
FEBI BILSTEIN 02099
FEBI BILSTEIN 02109
FEBI BILSTEIN 02110
FEBI BILSTEIN 05218
FEBI BILSTEIN 06230
FEBI BILSTEIN 10093
FEBI BILSTEIN 17265
FEBI BILSTEIN 17266
FEBI BILSTEIN 17267
FEBI BILSTEIN 33353
FEBI BILSTEIN 33354
FORMPART 1909009
FORMPART 1909010
FORMPART 1909011
FRAP 2303
FRAP 2304
FRAP 2305
FRAP 2306
FRAP 2338
FRAP 2339
JP GROUP 1350200609
JP GROUP 1350200709
JP GROUP 1350200809
KAGER 87-0494
KAMOKA 9949460
KRAFT AUTOMOTIVE 4301020
KRAFT AUTOMOTIVE 4301070
KRAFT AUTOMOTIVE 4301090
KRAFT AUTOMOTIVE 4301100
METZGER 58048719
METZGER 88048719
MEYLE 014 035 0017
MEYLE 014 035 0017/SK
MONROE L23617
MOOG ME-DS-0793
MOOG ME-DS-6300
MOOG ME-TC-0640
MOOG ME-TC-0728
MOOG ME-TC-0731
MOOG ME-TC-0732
MS 10746-PCS-MS
MS 10750-PCS-MS
MS 10977-PCS-MS
MS 20731-PCS-MS
QUINTON HAZELL QSJ1214S
RIW ME5005
RIW ME9003
RIW ME9004
SWAG 10 72 0027
SWAG 10 72 0028
SWAG 10 72 0029
SWAG 10 72 0030
SWAG 10 73 0007
SWAG 10 79 0049
SWAG 10 79 0071
SWAG 10 79 0072
SWAG 10 79 0091
SWAG 10 91 7266
SWAG 10 93 3353
SWAG 10 93 3354
TRISCAN 8500 23617
TRW JTC922
TRW JTC923 
 
Informace k objednávce:
 
Pro kontrolu správného dílu uveďte prosím do poznámky informace o vozidlu, ve kterém bude náhradní díl použit - značka, model, rok výroby vozidla, obsah a výkon motoru, popřípadě i kód motoru (nepovinný údaj)

Máte dotaz k produktu, potřebujete poradit ?

Váš email
Váš telefon
Váš vzkaz
Opište kod